Colectia de poze fanianime.3xforum.ro
Total 2097 poze.

InapoiInainte

 
le sta bine impreuna ce parere aveti despre cuplul layla yuri ?Le sta bine impreuna
07.05.201023.2KB
cum va numiti? alina
caty ani aveti? 13
din ce oras sunteti? cls sunteti? a 7 a b
ce zodie sunteti?cum va numiti? Alina caty ani aveti? 13 din ce oras sunteti? negru-voda ce cls sunteti? a 7 a B ce zodie sunteti? rac caracterizare! inalta,ochi caprui,par negru,frumusik etc. ce anime preferati? toate inafara de gallery fake si cam atat de mn! pupici ! :hi: :hi: :hi: :hi: !!!
07.10.200730.7KB
ei bine care va place mai mult?mie imi place de tessa tessa vs kanameei bine care va place mai mult?Mie imi place de Tessa
13.02.20088.2KB
gaara  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:Gaara :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: :surprised: :surprised: :zzz: :nod: cel mai sweet iar ma ia valu :nod:
11.05.200846.2KB

 
:d poze cu sasuke.:D
29.05.20087.4KB
do you like him
a little pentru ca nu vrea sa renunte la a mai cauta biblia  si nu-si da seama cado you like him a little pentru ca nu vrea sa renunte la a mai cauta biblia si nu-si da seama ca Amelia il place asa cum e ... :nono:
04.12.200710.9KB
mie mi se pare ca se potrivesc cel mai bine poze cu sasuke.mie mi se pare ca se potrivesc cel mai bine
11.01.200829.5KB
ma buqr l ji tzie itzi plc sakura ji sasuke! :hi:  :hi:  :rotfl: care este perosnajul vostruma buqr l ji tzie itzi plc sakura ji sasuke! :hi: :hi: :rotfl:
28.06.20073.6KB

 
las si eu poze din animeul kaleido stagelas si eu catecv:D:D:D:D
15.01.200811.8KB
imi placve cum ed il pune la punct pe alphonso de cne va place mai mult ? edward sau alphonse ?imi placve cum ed il pune la punct pe alphonso
19.11.200724.4KB
este job!tine-o tot asa! :wink2: noul bannerEste sooper!Goog job!Tine-o tot asa! :wink2:
27.08.200711.5KB
ashtept raspunsul kogaashtept raspunsul
14.12.200734.6KB

 
dap>>se gasesk poze peste tot>>shi e cva de a lu sasuke o sa il omoare pe orochimaru :rolleyes:dap>>se gasesk poze peste tot>>shi e cva de genu"rencarnare a lu orochimaru"...orkum sasuke o sa il omoare pe orochimaru :rolleyes: >>dap>>tot e ~~~ka se inbraka ka el>>adika nu am nik ku sasuke e un doolce>>ei bn>>asta am avut de zis :limba:
10.02.200829.2KB
layla  :dinti:  :dinti:  :dinti: poze din animeul kaleido stageLayla :dinti: :dinti: :dinti:
11.05.20085.5KB
poze cu sasuke.
17.11.200728.2KB
kiddy grade poze din serialkiddy grade
24.11.200715.9KB

 
sasu-chan poze cu sasuke.sasu-chan
25.11.200727.3KB
dar este si webnoveladar este si speriata...
08.12.200742.6KB
ce parere avetzi despre sa punem poze sa zicem chestii despre el etq
mie una imi place mi se pareCe parere avetzi despre jiraya?? putem sa punem poze sa zicem chestii despre el etq mie una imi place mi se pare super interesant
12.05.200824KB
look poze dragute care le-ati gasit pe internetlook
23.11.200737KB

 
ce dragut este putin si cu am poze...dar toate pozele mele cu el s-au postat deja...dar pt. a nuCe dragut este Kurama....uf...seamana putin si cu Sasuke...eu am poze...dar toate pozele mele cu el s-au postat deja...dar pt. a nu face spam...pun si eu o poza...(chiar daca dya a mai pus-o)
24.07.200734.5KB
:razz:  :razz: syrus:razz: :razz:
18.11.200727.1KB
ias zici dispari de aici ce ai face daca neji te-ar saruta? :rotfl:  :rotfl: ce-ai face daca...?Ias zici dispari de aici sprncenatule. Ce ai face daca neji te-ar saruta? :rotfl: :rotfl:
05.05.201045KB
daca gaara ar veni la mine acasa si m-ar invita la o plimbare m-asi face rosie ca parul lui si apoidaca gaara ar veni la mine acasa si m-ar invita la o plimbare m-asi face rosie ca parul lui si apoi fug cat vad cu ochii de rusine ca m-a vazut in pijamalele mele mini (asa stau eu in casa)sexy.apoi as fura hainele lui sakura,veneam la el si hai la intalnire,pardon plimbare.hahaha. :cool: :dinti:
13.05.20086.5KB

 
la acest desen ma ca iti spun asta...dar acum tind sa cred mai mult ca inainte ca tu nu ai facutLa acest desen ma refeream: Hm...scuza-ma ca iti spun asta...dar acum tind sa cred mai mult ca inainte ca tu nu ai facut aceste desene...Sunt foarte reusite, chiar prea reusite penru cinea de 10 ani dupa parerea mea dar nu asta este problema. Am vazut pe Internet poza, si am mai vazut-o la cineva care spunea ca este un fel de Wallpaper. Sper ca nu te superi pentru ce iti spun..Apropo,poza vazuta de mine era mult mai mare si deoarece spui ca sa le-a luat calculatorul...daca ar fi fost a ta ar fi trebuit sa fie mica...Nu te supara pe mine, doar ca sunt mult prea reusite mai ales cele cu Hao...Sa te gandesti ca cineva caruia nici nu este prea interesat de desenat...eu desenez manga din clasa a 5-a...si acum...lucrurile nu s-au schimbat chiar asa mult...adica, desenez mult mai bine dar ncicum nu am ajusn sa-l desenez asa pe Sasuke.... (sunt sigura ca acum ma vei ura... dar gura mea nu vrea sa se inchida...) nici eu nu prea cred ca sunt facute de tine :rolleyes: ca si eu desenez manga din clasa a 4-a si nu desenez asa nici macar acum :rolleyes: iar aia cu sasuke o am si eu mooooooooolt mai mare :rolleyes: iar acu am observat ca se vede si semnatura :uimit: si se vede ceva dde genu fer :rolleyes: uite ca pun si poza :rolleyes: si zic acelasi lucru ca momji :rolleyes: :nu ma uri :rolleyes:
04.07.200838.5KB
:nod: !!! poze cu kagome!!!:nod:
05.12.200732.7KB
cand il omoara pe orochimaru poze cu sasuke.cand il omoara pe orochimaru
11.01.200855.5KB
eu nu iubesc pe nimeni dragosteeu nu iubesc pe nimeni
30.05.20087.1KB

 
:razz: funny naruto pics:razz:
27.05.200828.4KB
lumiere kiddy grade - eclair vs lumiereLumiere
10.11.200740.3KB
sunt dragutzi, dar gaara e alegerea mea...pt k in general imi plac baietii cu un aer mai misterioshmm...aman2 sunt dragutzi, dar Gaara e alegerea mea...pt k in general imi plac baietii cu un aer mai misterios si Gaara se incadreaza perfect, plus k e ff dragutz :rolleyes: ...Deidara imi place k e blond si amuzant P.S. pr meu duce putin a Gaara...doar ke brunet :cool:
08.05.201134.5KB
timpului e vesela webnovelamajoriyayea timpului e vesela
08.12.200718.1KB

 
. funny naruto pics.
24.11.200736.4KB
kiddy grade poze din serialkiddy grade
24.11.200739.3KB
will + matt ( numai ca mie imi place de irma ) care este cuplul favorit ?will + matt ( numai ca mie imi place de irma )
23.11.200773.2KB
a doua poze cu minamino kuramaa doua
03.03.200830KB

 
eu nu am avut si eu o singura daca nu mi s-a inceput sa cred ca dorintele sunt niste fantezii itiEu nu am dorinte...am avut si eu o singura dorinta...dar daca nu mi s-a indeplinit...am inceput sa cred ca dorintele sunt niste fantezii...niste fantezii pierdute...care iti nimicesc gandirea facandu-te optimist...asta e parerea mea...
10.07.200738.3KB
si eu ii ador dar sa vina dq in romania k nu mai am rabdare :hi: 

ube bill  :nebun: tokio hotelsi eu ii ador dar sa vina dq in romania k nu mai am rabdare :hi: ube bill :nebun:
07.07.200825KB
a treia: sasuke si sakuraA treia:
05.05.201011.6KB
. !!! galerie photos !!!.
18.11.200729.2KB
InapoiInainte