AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: verona1991 din Iasi
 | Femeie 25 ani Iasi cauta Barbat 26 - 62 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Acesta este Sasuke, desenat de mine!
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
La acest desen ma refeream:
4.3KB
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
l-am desenat p hao, acum rep... uitatzi-l (doua desene):
4.7KB
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Wow! Chiar tu ai desenat astea?Sunt extraordinare! Nici dupa 2 ani de exercitiu nu pot desena asa!
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Tao_Jun a scris:
La acest desen ma refeream: |
Hm...scuza-ma ca iti spun asta...dar acum tind sa cred mai mult ca inainte ca tu nu ai facut aceste desene...Sunt foarte reusite, chiar prea reusite penru cinea de 10 ani dupa parerea mea dar nu asta este problema. Am vazut pe Internet poza, si am mai vazut-o la cineva care spunea ca este un fel de Wallpaper. Sper ca nu te superi pentru ce iti spun..Apropo,poza vazuta de mine era mult mai mare si deoarece spui ca sa le-a luat calculatorul...daca ar fi fost a ta ar fi trebuit sa fie mica...Nu te supara pe mine, doar ca sunt mult prea reusite mai ales cele cu Hao...Sa te gandesti ca cineva caruia nici nu este prea interesat de desenat...eu desenez manga din clasa a 5-a...si acum...lucrurile nu s-au schimbat chiar asa mult...adica, desenez mult mai bine dar ncicum nu am ajusn sa-l desenez asa pe Sasuke.... (sunt sigura ca acum ma vei ura... dar gura mea nu vrea sa se inchida...)
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Momiji a scris:
Tao_Jun a scris:
La acest desen ma refeream: |
Hm...scuza-ma ca iti spun asta...dar acum tind sa cred mai mult ca inainte ca tu nu ai facut aceste desene...Sunt foarte reusite, chiar prea reusite penru cinea de 10 ani dupa parerea mea dar nu asta este problema. Am vazut pe Internet poza, si am mai vazut-o la cineva care spunea ca este un fel de Wallpaper. Sper ca nu te superi pentru ce iti spun..Apropo,poza vazuta de mine era mult mai mare si deoarece spui ca sa le-a luat calculatorul...daca ar fi fost a ta ar fi trebuit sa fie mica...Nu te supara pe mine, doar ca sunt mult prea reusite mai ales cele cu Hao...Sa te gandesti ca cineva caruia nici nu este prea interesat de desenat...eu desenez manga din clasa a 5-a...si acum...lucrurile nu s-au schimbat chiar asa mult...adica, desenez mult mai bine dar ncicum nu am ajusn sa-l desenez asa pe Sasuke.... (sunt sigura ca acum ma vei ura... dar gura mea nu vrea sa se inchida...) |
Asta mi-au zis o multime de prieteni care mi-au vazut desenele...Pai sa iti explic...Sper ca macar tu sa intelegi si sa ma crezi...Dupa ce am facut desnele (dupa cateva zile) a venit un...prieten al tatalui meu...Care stie sa puna pozele pe net (Google, photobucket, glitter-graphics..etc)...Si cand am auzit ca stie sa faca asta, m-am gandit sa il rog sa mi le puna si pe ale mele pe google si celelalte...Si sunt asa mici pt ca le-am facut pe telefon...Intelegi, Momiji? A si chestia cu desenatul extrem de frumos (cum zici tu ca eu zic ca sunt oribile)...la cel cu Sasuke alb-negru intr-adevar m-au ajutat multi prieteni, dar la acestea cu Hao, le-am facut dupa modele...Am primit anul trecut de ziua mea modele cu cei din Shaman King...Si asa le fac...dar in modele Hao arata extrem de bine nu ca un mosneag cum l-am desenat eu...
Edit by me: Desigur, proasta de mine, acum vede sfarsitul postului tau...Nu...Nu te urasc...Nu am de ce...Este doar o nelamurire de a ta...
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy-hinata
Member
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
|
|
is super tari desenele 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Teh
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 485
|
|
da j mie`mi plaq:-w 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Teh
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 485
|
|
eu is miq copil pe langa.. uh .. am j eu 2 desene uite 1
20.1KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Teh
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 485
|
|
ji 2 ti`am zs miq copil pe langa qm desenezi uh 
22.8KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Nu va urasc, este doar o chestie pe care nu o credeti.. Iar semnatura este intr-adevar "Fer", asa ma semnan mai de mult.
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Wow pai sincer nici eu nu prea cre ca sunt ale tale dar cine stie? Poate ca e doar parerea mea gresita. Deci daca chiar sunt ale tale mult succes si tine-o tot asa. 
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Ei stiti ceva, eu chiar m-am saturat! Cred ca voi sterge topicul deoarece se deviaza de la subiect extrem de mult! A fost vina ca mi-am expus desenele aici!
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 17 ani |
|