AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lolo pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
Teh
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 485
|
|
aveti frati sau surori? eu am un frate..il cheama teo are 16 ani ji ii cel mai bon frate
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Akane_Uchiha
itachi uchiha luver
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 70
|
|
din pacate am unul -_lll il cheama mihai, iar pe 10 octombrie implineste 4 ani
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Din nefericire pentru viata mea, am o sora. O cheama Catalina si are 8 ani.
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ram dam
Chibi
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
am o sora!E cu 8 ani mai mare ...eu ma inteleg aproape perfect cu ea...dar voi?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Pai , in ce ma priveste , nu pot spune ca ma inteleg perfect cu sora mea , dar nu ne rupem gaturile ! Avem momente in care zbieram una la alta si nu se baga nimeni intre noi , dar dupa 5 minute incepem sa radem impreuna si uitam de ce ne-am certat. Ma rog , vecinii pot sta linistiti pana la runda a doua.
Modificat de Nyu (acum 17 ani)
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
вℓσѕѕσм мσмσкσ
Chibi
 Din: CT(Navodari)
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 31
|
|
Am un frate mai mare Mihai 18 ani 
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|