AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Livia Badea
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 49 ani |
|
inuyasha_angel_in_hell
10 sai
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67
|
|
buna,shi voi sunetzi din shcoala nicolai iorga,eu sunt eleva cl.6 Diriginta mea e hiuleag victoria __________________________________________ spunetzimi ceva despre shcoala voastra ____________________________________________ asta e diriginta mea
26.9KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ai-Enma
Chibi
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
|
|
uau da e dragalasha..daca ai vedea-o pe amea pfuai si cand te gandesti ca..ok ceva despre scoala mea sunt de la Scoala Octav Bancila Iasi eleva in clasa a 5B Diriga mea e Grivinca Miea Nu am poze cu ea dar v-ati ingrozi!
Modificat de Ai-Enma (acum 18 ani)
_______________________________________ Hy!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Teh
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 485
|
|
pey eu tokmai am trecut cls a 8a..ji m`am inscris la liceu...aqm ast sa vad unde is admisa..oriqm sper sa intru la liceul pedagogiq profil de filologie LEN sa zicem k ash fi intrata aqol deci: Liceul Pedagogiq Mircea Scarlat ALexandria..cls a 9a
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Akane_Uchiha
itachi uchiha luver
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 70
|
|
ce simpatica e diriga ta, inuyasha_angel_in_hell ^^ a mea e de fizica si am numai note mici la ea T.T si e batrana, dar totusi e de treaba 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Diriginta mea e de romana. Am numai note de 10 pana acum la romana. Si e super draguta diriginta mea. O cheama Barbu Rebeca dar este o diriginta foarte buna.
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|