AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: amy70
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 31 - 59 ani |
|
Denisa Valentina
Chibi
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 16
|
|
Mie imi plac Yoh Si Anna!
3.8KB
_______________________________________ Sakura & Saske = LOVE!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Mie cel mai mult din acest anime imi place de Tao Ren !Este foarte dragut,si in ciuda faptului ca pare rece si lipsit de sentimente,ii pasa de prietenii sai mai mult decat orice! E sweet!MAi ales atunci cand se inroseste!
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Candy
Junior
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 120
|
|
Imi place Lyserc... (cred k asa se scrie) 
_______________________________________ Mi-i lene sa pun ceva la semnatura!!!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Asa se scrie! A zis si el la TV ! Si mie imi place de el!
9.7KB
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Eu stiam ca se scrie Lyserg... Dar si el e dragut.
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Simca of the Swallow
Chibi
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 34
|
|
moama ce de contraziceri personajul meu preferat e ..hhmmm nici nu stiu sigur... Yoh pentru k doarme mult (ca mine ) si Anna pentru k e asa de ,,dura''... si acum sa nu te superi k te contrazic Jeanne dar e Tao Ren si Lyserg Diethel 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
cum Doamne,sa s scrie "tao ren"?il cheama tao len!si p net cand dai cautare la poze cu el cu tao ren nu itzi merge!cum sa fie tao ren? 
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Simca of the Swallow
Chibi
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 34
|
|
akm sunt offtopic dar pe bune k asta e numele original al lui e Tao Ren 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Angel_anime_love
Chibi
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
Mie imi plac toti dar cel mai mult Anna,Yoh si Hao
29.6KB
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
*Sakura*
Member
 Din: *Manga-Anime*
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 296
|
|
Yoh shi de Anna
37.1KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
childish_crazy_girl
Rose
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
|
|
i looooooooooooove Tao Len
_______________________________________

 De ce trebuie mereu sa sufar? Acest sentiment ma distruge pe interior. Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti. Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Blair
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 171
|
|
d(-_-" b zzZZ a scris:
cum Doamne,sa s scrie "tao ren"?il cheama tao len!si p net cand dai cautare la poze cu el cu tao ren nu itzi merge!cum sa fie tao ren?  |
Nu,se scrie Tao Ren nu Tao Len. Personajul meu preferat este Tao Ginny.
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|