AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
Lista Forumurilor Pe Tematici
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEFAN

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sweet_kiss55555
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 53 ani
AnimeFan / Shaman King / Ce-ai face daca ? Moderat de Blair, Kate, Teh
Autor
Mesaj Pagini: 1
childish_crazy_girl
Rose

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
Ce-ai face daca te-ai trezi in corpul lui Yoh ?

_______________________________________


De ce trebuie mereu sa sufar?
Acest sentiment ma distruge pe interior.
Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti.
Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la