AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: alexxandra 24 ani
 | Femeie 24 ani Timis cauta Barbat 26 - 59 ani |
|
childish_crazy_girl
Rose
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
|
|
eu cred ca Narumi-san
29.4KB
_______________________________________

 De ce trebuie mereu sa sufar? Acest sentiment ma distruge pe interior. Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti. Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
*Sakura*
Member
 Din: *Manga-Anime*
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 296
|
|
Narumi
19.1KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
inuyasha_angel_in_hell
10 sai
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 67
|
|
mie mi se pare ca narumi e chiar salvarea copiilob blade
13.6KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Hanon
Princess Magic
 Din: BUCURESTI
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
|
|
Ayumu Narumi
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
*Seishi*
Junior
 Din: ReMeMbEr
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 142
|
|
Narumi 
_______________________________________ Shadows all around You as you Surface from the dark Darkness,Darkness Do you feel All alone?

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Cissy
Chibi
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
si eu tot pe Eyes...Imi place de el la nebunie :-x
_______________________________________ Visele-mi sunt aripi si cu ele zbor spre cer !
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Eu il prefer pe Narumi. Mi se pare mult mai dragut si mai destept dar asta este doar parerea mea.
27.7KB
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
RIN-DAMANOCI
Chibi
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 17
|
|
Eyes Rutherford E DRAGUT!
_______________________________________ img src="http://i194.photobucket.com/albums/z36/TheUltimarePokeEmon/Anime/animegirl19.jpg" border="0" align="top" alt="">
|
|
| pus acum 17 ani |
|
IngerasulSuzyMarocho
Junior
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 115
|
|
Il prefer pe Narumi 
_______________________________________ Sunt flacari de ard in nopte sunt focuri care nu se sting sunt despartiri ce par aprope si aminiri ce inving. De nu-ti plac vorbele mele rupi coala bucatele si-o arunci pe ferestra vantul sa o risipesca.
|
|
| pus acum 16 ani |
|