AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: oana89
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 46 ani |
|
childish_crazy_girl
Rose
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
|
|
va plac daca da puteti sa le incercati pe urmatoarele: number 23 the grudge the grudgr 2 saw 3
_______________________________________

 De ce trebuie mereu sa sufar? Acest sentiment ma distruge pe interior. Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti. Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
NeKo_RoZe_SaKuRa
Chibi
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 10
|
|
mie imi plac mult alea mai ales saw 3 ji eu vi leash recomanda pe urmatoarele: one missed call 1 si 2 e nou nout filmul lansat in 2008 ji e japonez the attic inceputul e mai nasol dar e tare dupa aceea ji km atat dak mai jtiu o sa va mai spun 
_______________________________________ Cry Die Bleed My Angel
|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy-hinata
Member
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
|
|
si mie imi plac filmele de groaza...is supper tari 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Nu prea sunt buna la filme de groaza dar cel mai bun pe care l-am vazut a fost Jurnalul Diavoului, este vorba despre oameni care ii se razbuna prin intermediul unei carti pe care doua fete au gasit-o noaptea intr-un cimitir.
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ram dam
Chibi
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
imi plac foarte mult filmele de groaza! daca va plac lucrurile paranormale,in fiecare vineri la ora 22:00 pe discovery 2 episoade din fenomene stranii...pe scurt,unii oameni care au trait intro casa bantuita,vin la emisiune si povestesc intamplarile lor iar cei care lucreaza la emisiune,fac o reconstituire cu lux de amanunte...uitati-va ca merita!
29KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
вℓσѕѕσм мσмσкσ
Chibi
 Din: CT(Navodari)
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 31
|
|
mie ami plac la nebunie filmele de groaza
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|