AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sayler_moon_19 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 26 - 46 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Care sunt mediile voastre pe un intreg an?
La mine cam asa:
Clasa a 5-a : 9.57 (mentiune) Clasa a 6-a ; 9.50 (premiul III) Clasa a 7-a : 9.23 (mentiune)
Nu pot mai mult de atat... =D
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
childish_crazy_girl
Rose
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
|
|
5-9.60 6-9.30(am dat-o-n bara :P ) 7-9.73 8-9-98 9-(deocamdata) 10
_______________________________________

 De ce trebuie mereu sa sufar? Acest sentiment ma distruge pe interior. Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti. Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Wow! Dar esti foarte destapta! In clasa a opta aproape ai luat media zece! Felicitări si continua tot aşa cu notele!
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
*Sakura*
Member
 Din: *Manga-Anime*
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 296
|
|
9:50 premiul 3???...pey eu am luat premiul 1 cu 9:50 (nah akm depinde shi de scoala) 
Modificat de *Sakura* (acum 18 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Pai...la noi in clasa, daca cineva are 9.00 si are premiul I, cineva cu 8.99 va avea premiul II automat. Am vost la vreo 4 sutimi de cea cu premiul II atunci LOL;
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy-hinata
Member
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
|
|
pai eu inca nu stiu sunt de abea in clasa a 5a a sa vad la sfarsit de am ce premiu iau
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haiire Ruth
Junior
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
-Cl a 5a: 9, 92...Permiul I. -Cl a 6-a 9,63. Premiul III.[aici am cam delirat]. -Clasa a 7a Premiul I 9,90.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
naruto_bogdy
Chibi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
|
|
cl a 5 a 9,30 cl a 6 a 9 cl a 7 a mai vad
|
|
| pus acum 17 ani |
|