AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Cenusareasa
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 28 - 61 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Pai e un serial destul de interesant. Varn e preferatul meu! Apoi prietena fratelui lui Kally (nu mai stiu cum o cheama...Stage...Sau cum s-a scrie... )!
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ino Yamanaka
Chibi
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
Sage...:P asha se scr...preferata mea e Violet,geamana rea a lui Cally
|
|
| pus acum 18 ani |
|
sakura_haruno
10 sai
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 56
|
|
nu prea ma uit la oracolul intunecat. .am vazut vreo 2 ep cred. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
childish_crazy_girl
Rose
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
|
|
imi lace de sage si serialul in sine e atractiv
_______________________________________

 De ce trebuie mereu sa sufar? Acest sentiment ma distruge pe interior. Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti. Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Blair
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 171
|
|
Da,e un serial destul de dragut...mie imi place de Lance.
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy-hinata
Member
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
|
|
eu nu ma prea uit ...am vazut vreo cateva episoade
18KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|