AnimeFan
Bine ati venit pe forumul AnimeFan! Va uram disctractie placuta si speram sa va faceti multi prieteni!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
AnimeFan | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIMEFAN
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: MicheleC
 | Femeie 25 ani
cauta Barbat 26 - 68 ani |
|
Dianaa .
∂dmin
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 613
|
|
Pai eu trec pe a 4-a si vreau sa zic ca am doar calificaivul F.B.!Doar in clasa a 2-a si a 3-a am luat un B.In rest am doar F.B.Dupa teste ne intreaba d-na invatatoare ce calificativ am luat,ca sa-l scrie in catalog...Pe mine nu ma mai intreaba,fiindca stie ca am luat F.B.A zis ca in clasa a 4-a o sa facem la sfarsit de an un fel de "concurs" unde se desemneaza cel mai bun elev din clasa.Eu sunt sigura ca eu voi fi aceea...De fapt si acum sunt cea mai buna din clasa!Sunt singura care are numai doi de B.!Si inca ce?Doar pe lucrare mi-a dat B.!Nu si in catalog/carnet!Deci... =D
_______________________________________
 Old nick: DyDy

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Ino Yamanaka
Chibi
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
|
|
well...am 7,8,9,10 iar in a 5'a am luat un 4 la istorie... :((
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Haiire Ruth
Junior
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 107
|
|
Pai...10...doar...de cateva ori am luat nota 9...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Momiji
Member
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 315
|
|
Sa spun din sem 2 clasa a 7-a...Am avut la matematica in jur de 7 (am avut si 5, daca cititi la alt topic veti afla mai multe ) Am avut ( nu imi amintesc sigur) 8....iar apoi 9...10...
_______________________________________
|
|
| pus acum 18 ani |
|
childish_crazy_girl
Rose
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 825
|
|
pai intr-a 5-a - 10 6- 9 si 10 7-10 si 9 8-10 9-10
_______________________________________

 De ce trebuie mereu sa sufar? Acest sentiment ma distruge pe interior. Am trait in intuneric si in suferinta,izolata de toti. Am fos singura de la inceput in acest trecut intunecat si sangeros...
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
rencarnation of uciha
Chibi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 12
|
|
administratorule credeam ca esti in clasa a 9-D deci ai cam mintit nui bine 
_______________________________________ Sunt itachi uciha iar voi sunteti niste amarati care cadeti in fata sharinganului meu uluitor
|
|
| pus acum 18 ani |
|
*Seishi*
Junior
 Din: ReMeMbEr
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 142
|
|
yosh in a ---- ---am avut 9,10===[shi un afurisit de 4] 
Modificat de Mikoto Uchiha (acum 18 ani)
_______________________________________ Shadows all around You as you Surface from the dark Darkness,Darkness Do you feel All alone?

|
|
| pus acum 18 ani |
|
steffy-hinata
Member
 Din: iasi
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 306
|
|
un 7 si un 6 la engleza, iar in rest am 8,9,10
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
Nyu
Member
 Din: Los Angeles
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 286
|
|
Cea mai mica nota a mea de pana acum este un 8 stupid la matematica! In rest numai 9 si 10. Dar asteptati ca sunt numai in clasa a sasea. 
_______________________________________ Moartea e linistitoare. Usoara. Viata e mai grea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|